• Szymon Niemiec

Zaproszenie do udziału w badaniu

Aktualizacja: 19 lis 2017

Przyszedł czas, abym i ja zajął się pracą naukową. Dlatego też pod kierunkiem doktor Magdaleny Nowickiej piszę obecnie pracę magisterską na temat: „Duchowość osób transseksualnych - specyfika potrzeb i wpływ na dobrostan psychiczny”. Badanie, do którego chciałbym Was zaprosić jest elementem tej pracy i jego celem jest znalezienie zależności pomiędzy duchowością, religijnością a dobrostanem osób transseksualnych. W związku z tematyką pracy proszę jednak, by w badaniu brały udział jedynie osoby identyfikujące się jako transseksualne (m/k i k/m).


Badanie składa się z 6 niezależnych od siebie części oznaczonych kolejno nazwami narzędzi psychometrycznych. Każde z narzędzi posiada własną instrukcję wyjaśniającą sposób, w jaki należy wziąć w nim udział. Użyte w niektórych narzędziach zaimki osobowe męskie wynikają wyłącznie z psychometrycznych zasad normalizacji testów, dlatego prosimy traktować je zamiennie z żeńskimi. Ostatnia strona zawiera pole, w którym możecie zostawić swoje uwagi dotyczące badania, jak również podzielić się swoją historią związaną z duchowością lub religijnością.


Całość badania jest zupełnie anonimowa, a dane zebrane w jego trakcie będą przetwarzane zbiorczo. Informacje pozyskane w polu umożliwiającym wypowiedź własną mogą zostać wykorzystane w formie cytatu jedynie w przypadku pozbawienia ich elementów umożliwiających identyfikację osoby biorącej udział w badaniu. Z udziału w badaniu można zrezygnować w dowolnym jego momencie, także po udzieleniu zgody na udział w nim. Jakiekolwiek dane zostaną zapisane i będą przetwarzane dopiero po wypełnieniu wszystkich wymaganych pól i kliknięciu przycisku WYŚLIJ na ostatniej stronie kwestionariusza badawczego.

Aby wziąć udział w badaniu należy wejść na stronę www.transbadanie.pl i postępować zgodnie z instrukcją.

Po zebraniu reprezentatywnej grupy respondentów i respondentek, oraz opracowaniu wyników, nie omieszkam podzielić się nimi z Wami.


22 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
  • Black Twitter Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black LinkedIn Icon

Szymon Niemiec, Warszawa, tel. 535833855, szymon.niemiec@gmail.com

© 2017 by Szymon Niemiec. Proudly created by Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now