Anna - studentka dziennikarstwa z Warszawy

Na spotkaniach pan Szymon Niemiec pomaga mi na wielu płaszczyznach. Głównym celem jest doprowadzenie mnie do celu, którym jest świat dziennikarski. Jednak przy okazji motywuje mnie, inspiruje i pokazuje różne drogi. 

Gdybym miała odpowiedzieć na pytanie, czy daje mi wędkę czy rybę powiedziałabym, że opowiada mi o sklepach gdzie są fajne wędki. Pan Szymon dał mi możliwość patrzenia na różne kwestie z kilku stron, dzięki czemu się rozwijam i mogę całkowicie korzystać z naszych spotkań.

Katarzyna, specjalistka ds. szkoleń z Warszawy

Współpracując z Szymonem miałam okazję poznać go jako doświadczonego coacha oraz doradcę zawodowego, który wspierał naszych studentów w ich dążeniach do zbudowania ścieżki kariery dającej im satysfakcję w każdym tego słowa znaczeniu. Dodam, iż profesjonalizm Szymona, jego etyczne podejście do sytuacji wymagających rozwagi i dyplomacji są dla mnie nieustannym źródłem inspiracji do bycia nie tylko lepszym człowiekiem, ale również coraz lepszym coachem. Będę niesamowicie tęskniła za osobą Szymona, który zawsze miał czas, aby mnie wysłuchać i zadając właściwe pytania wesprzeć mnie w znalezieniu właściwego rozwiązania. 

Joanna - trener, edukator z Warszawy

Szymon is very reliable and trustworthy professional caring for individuals as well as groups. He has a wide subject knowledge and strong communication skills demonstrating high levels of empathy. He is creative, flexible and open to learning new ideas. He is also a proficient user of English.