Zacznij tam, gdzie jesteś. Użyj tego, co masz. Zrób, co możesz!

 - Artur Ashe

O mnie

Szymon Niemiec

Life & spiritual coach pracujący w duchu Metody TROP. Absolwent psychologii klinicznej Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Warszawie. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. 

Moja specjalizacja to coaching tranzycji oraz praca z osobami z zaburzeniami depresyjno lękowymi. Jednak jeżeli szukasz wsparcia w innym spektrum działalności, zapraszam do kontaktu. Być może razem odnajdziemy wspólny język.

Szymon Niemiec
 
01.

Life coaching skupia się na poprawie jakości życia poprzez rozwiązywanie problemów i odnajdywanie drogi do osiągnięcia postawionych celów. Jest mocno nastawiony na rezultaty i stosowanie skutecznych narzędzi. Spiritual coaching skupia się na tej sferze życia, która dotyka transcendencji. 

02.

Coaching tranzycji skupia się na wspieraniu osób w procesie tranzycji, zarówno tych, które dopiero przygotowują się do podjęcia decyzji o rozpoczęciu tego procesu, jak i tych, które są bezpośrednio w procesie, lub go zakończyły.

03.

W toku moich studiów podejmuję rozmaite tematy badawcze. Na swoim koncie mam między innymi badanie nad wpływem postrzegania atrakcyjności imienia na chęć zatrudnienia pracownika. Obecnie prowadzę badania nad duchowością i praktykami religijnymi osób nieheteronormatywnych.

 
Moje artykuły i publikacje