• Black Twitter Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black LinkedIn Icon

Szymon Niemiec, Warszawa, tel. 535833855, szymon.niemiec@gmail.com

© 2017 by Szymon Niemiec. Proudly created by Wix.com

01.

Coaching indywidualny to gwarancja tego, że podczas pracy w cztery oczy wspólnie znajdziemy drogę do osiągnięcia Twojego celu. To Ty wybierasz na czym się skupimy – wszystkie metody pracy indywidualnej zostaną specjalnie dobrane dla Twoich potrzeb. Ja, jako partner w Twoim rozwoju pomogę Ci dokonać głębokiej i trwałej zmiany. Według Metody TROP pełen cykl coachingowy to od 4 do 8 spotkań trwających od 45 do 90 minut każde.

02.

Ta forma pracy polecana jest szczególnie grupom zadaniowym i zespołom. Doskonale sprawdza się w kryzysie wewnątrz organizacji, ale także jako wsparcie w procesach zachodzących wewnątrz firm i organizacji. Dzięki wsparciu coacha, zespół ma możliwość pracy nad wybranym obszarem i rozwoju poprzez doświadczanie.

03.

Jeżeli potrzebujesz pomocy w jednym z zakresów mojej specjalizacji, zapraszam do skorzystania z sesji mentoringowych. Mentoring tym różni się od coachingu, że tutaj jest możliwość korzystania także z mojego doświadczenia w przedmiotowym zakresie.

04.

Osoby zainteresowane tematyką duchowości i LGBT zapraszam do wspólnych projektów badawczych realizowanych przeze mnie w ramach pracy naukowej.

Moje usługi

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now